Topuklu Bot
₺4.795,00 KDV Dahil
₺6.850,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Topuklu Bot
₺4.795,00 KDV Dahil
₺6.850,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Topuklu Bot
₺4.795,00 KDV Dahil
₺6.850,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Topuklu Bot
₺4.795,00 KDV Dahil
₺6.850,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Topuklu Bot
₺4.795,00 KDV Dahil
₺6.850,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo

Topuklu Bot

Topuklu bot modelleri günümüzde oldukça tercih edilen bot modelleri arasındadır. Eski zamanlardan günümüze popülerliğini koruyan bu modeller nerdeyse her türlü kıyafet ile uyumlu şekilde giyilebilir. Kemal Tanca topuklu botları bot modelleri arasında artık çok sık tercih edilen modellerden biridir. Klasik bot tercih etmek yerinde daha farklı görüntülere sahip olan bu modeller kullanılmakta ve biraz da olsa değişik bir görünüm sağlanmaktadır. Her kıyafet tarzına uyum sağlayabilen bu bot modelleri hem gece hem de gündüz kullanımına uygundur. Spor kıyafetlere ve klasik kıyafetlere uygun olarak renk ve model tercihi yapıldığında şık bir görüntüye ulaşmanız çok kolay olacaktır.

Topuklu modellerin kullanımı son zamanlarda artmıştır ve birçok insan da bu ayakkabıları tercih etmektedir. Bot çeşitleri topuklu ve topuksuz olarak farklı tasarımlarda kullanıcılara sunulmaktadır. Farklı tasarımlarda oldukları için her tarza da uyum sağlarlar. Süet ve püsküllü olan modellerden vegan kumaşa sahip modellere kadar farklı seçenekler bulmak mümkündür. Kot pantolonlar ile uyum sağlaması bu ayakkabı modellerini günlük hayata uyarlamaya da yardımcı olmaktadır. Açık renkli olanlar genellikle daha çok klasik tarzda kıyafetler ile kullanılmaktadır. Desenli olan botlar ise en sık kullanılan modeller arasındadır. 

Topuklu bot uzun ve kısa olarak ikiye ayrılmaktadır. Uzun olan modelleri daha fazla olarak elbise ve tayt gibi kıyafetler ile tercih edilmektedir. Orijinali süet olan botların birçok farklı malzemeden üretilmiş olanları da mevcuttur. Şık kıyafetler ile de kombinlenebilen bu ayakkabı türü her zaman farklı duruşu ile öne çıkmaktadır. Bu da insanlar tarafından sıkça tercih edilmesini açıklamaktadır. Birbirinden farklı renk ve tasarım seçenekleri ile çok değişik kıyafetlerle de uyum içerisinde kombinlenebilmektedirler.

Topuklu Bot Modelleri

Kadınlar her konuda en iyi atılımları yapmaktadırlar. Konu dış görünüş ve kişisel özen olduğu zaman bu durum bir kat daha da artmaktadır. Topuklu bot temelinde çeşitli modelleri barındırır. Topuklu botlar ince ve kalın topuklu, platform topuklu, alçak topuklu ve birçok çeşitte üretilmektedirler. İnce topuklu modeller daha çok elbiselerin ve etek gibi parçaların altına tercih edilirken, kalın ve kısa topuklu modeller genel olarak pantolonların altına tercih edilmektedir. Temelde topuklu yapıya sahip olan botlarla yürümek oldukça zorlayıcı olabilir. Bu nedenle çok fazla yürüyorsanız kalın ya da kısa topuklu modellere yönelmeniz sizi gün içerisinde çok daha fazla rahatlatır.  

Topuklu bot modelleri hem klasik tarz hem de spor tarz giyim için kullanılabilir. Bu nedenle bu botların kaliteli ve dayanıklı olması gerekmektedir. Dayanıklılık söz konusu olduğunda ise deri yapılı bot modelleri akla gelmektedir. Kış mevsimlerinde ve yağmurlu havalarda bu botları giyerek ısınmış ayaklara sahip olabilirsiniz. Her tarzda kadına uygun olarak üretilmiş topuklu kadın botlar, farklı desenlere de sahiptir. Bot modellerinin üzerlerinde bulunan motifler ise çeşitli malzemelerden yapılmaktadır.

Her kadına uygun bir topuklu bot modeli bulunmaktadır. Bot kullanırken aynı diğer ayakkabılarda olduğu gibi dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Çoğu bot gerçek deriden yapıldığı için dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Deri en sağlam malzemelerin başında gelmektedir. Eskimeden deri ayakkabıların kullanılması için özel bakım ürünleri ile düzenli olarak temizlenmeleri gerekmektedir. Böylece ayakkabılarınızı çok uzun süreler kullanabilirsiniz. Deri ayakkabıları yıkamak onlara zarar verecektir. Bu nedenle çok az nemli bir bez ile ya da özel temizlik ürünleri ile temizleyerek çok uzun süre deri ayakkabılarınızı kullanabilirsiniz. Deriler için özel silgi süngerler de bulunmaktadır.

Kemal Tanca Topuklu Bot

Bot modelinizi tercih ederken sizin zevkinize ve tarzınıza uyan bir model bulmanız gerekmektedir. Kullanırken kendinizi özgür hissettiğiniz bir ayakkabı ile çok daha rahat olursunuz. Farklı renkler ve tasarımlarda olan botlar değişik uzunluklarda da olabilmektedir. Genel olarak botlar ayak bileği hizasında olmaktadır. Kişisel tercihlere ve müşterilerden gelen isteklere bağlı olarak daha uzun olanları da mevcuttur. Kemerli ya da tokalı olan bot modelleri oldukça sık tercih edilmektedir. Kemerli modeller şık görüntüleri ile salaş bir hava içeren kıyafetlerinize uyum sağlayacaktır. Daha topuklu ve şık olan tasarımlar ise etek ve elbise gibi kombinlerinizi tamamlar. Klasik modelleri işe giderken ya da özel kutlamalarda, davetlerde kullanabilirsiniz. Düz renkler daha resmi alanlarda giyilmek için uygundur ve çoğu kıyafete de uyum sağladığı için sık sık kullanılmaktadır.

Modeller farklılık göstermektedir. Bu da sektördeki değişimlerden ve ilgiden kaynaklanmaktadır. Çıkan ayakkabı trendleri bot modellerine farklılıkların görülmesine sebep vermektedir. Kullanım alanlarına göre insanların model tercihleri de değişiklik göstermektedir. Deri ve süet olan modeller en çok tercih edilenlerdendir. Güzel bakılmaları ve düzenli olarak temizlenmeleri durumunda uzun süreler ayakkabılarınızı kullanabilirsiniz. Deri bot modelleri su geçirmez özellikleri sayesinde ayaklarınızı her daim korurken hava geçirgenlikleri sayesinde terleme gibi sorunları önlerler. Modellerin fiyatları da üretildikleri malzeme ve tasarımlarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Herkesin aradığı kriterler farklı olduğu için ayakkabı alma süreci biraz uzun sürse de oldukça zevkli geçecektir. Topuklu bot asla modası geçmeyen bir modeldir ve moda dünyasında en çok ses getiren kıyafet aksesuarlarından olmaktadır.

Kadın topuklu bot modelleri gün geçtikçe farklılaşmakta ve hedef kitlesini arttırmaktadır. Böylece her kadının tarzına uyumlu bir ayakkabı çeşitliliği de yaratılmaya çalışılmaktadır. Topuklu bot tasarımları herkese hitap eden ve herkesin kendine uygunu bulabileceği bir ayakkabı modelidir. Kemal Tanca topuklu bot modelleri de en kaliteli deri ve kumaş malzemelerden üretilmekte, her tarza hitap edebilecek tasarımlarla üretilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR