El Çantası
₺2.799,90 KDV Dahil
₺3.999,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
El Çantası
₺4.165,00 KDV Dahil
₺5.950,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
El Çantası
₺4.165,00 KDV Dahil
₺5.950,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
El Çantası
₺4.445,00 KDV Dahil
₺6.350,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
El Çantası
₺3.885,00 KDV Dahil
₺5.550,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
El Çantası
₺3.885,00 KDV Dahil
₺5.550,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
El Çantası
₺4.445,00 KDV Dahil
₺6.330,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
El Çantası
₺1.815,00 KDV Dahil
₺2.750,00 KDV Dahil
El Çantası
₺1.299,90 KDV Dahil
₺1.850,00 KDV Dahil
El Çantası
₺1.299,90 KDV Dahil
₺1.850,00 KDV Dahil
El Çantası
₺1.999,90 KDV Dahil
₺3.150,00 KDV Dahil

Erkek El Çantası

Aksesuar kullanımının artması ile erkek el çantalarının kullanımı da oldukça artmış durumda. Erkeklerin taşımak istedikleri veya ihtiyaç duyabilecekleri eşyaları saklamak için günümüzde sıklıkla kullanmaya başladığı erkek el çantası modelleri, en gözde erkek çantaları arasındadır. Kemal Tanca erkek el çantası modelleri tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde üretilmektedir. El çantaları çok farklı tasarımlarda, renklerde ve boyutlarda karşımıza çıkmaktadır. Bu el çantaları arasında doğru seçimi yapabilmeniz ve tarzınızı yansıtabilmeniz belirli noktalara dikkat etmeniz gerekir.

Günlük hayat içerisinde bulunduğunuz iş ortamına tarzınız ile uyum sağlamalısınız. Belirli ortamlarda klasik giyinmeniz gerekirken, bazı ortamlarda ise daha spor bir tarz tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz tarzın dışında ise her zaman sizinle olması gereken eşyalarınız olabilir. Tüm eşyalarınızı saklayabileceğiniz ve rahatlıkla taşıyabileceğiniz erkek el çantası modelini doğru seçmelisiniz. Doğru seçim yaptığınız bir el çantası size konfor sağlarken aynı zamanda tarzınızı da tamamlar.

Erkek el çantaları içerisinde cüzdan, telefon, şarj aleti, mendil ve birçok malzeme aynı anda taşınabilir. El çantalarının size kazandırdığı avantajlardan bir tanesi dağınıklığı ortadan kaldırmaktır. Tüm eşyalarınızı cebinizde taşımanız, üzerinize giymiş olduğunuz kıyafetlerin kötü durmasına ve pantolonlarınızın hızla deforme olmasına yol açabilir. Bir erkek el çantası tercih etmeniz ise bu dağınıklığı ortadan kaldıracak ve kullanım rahatlığı ile vazgeçemediğiniz bir aksesuarınız olacaktır.

Erkek el çantaları küçük ve kullanışlı yapıda üretilirler. Kullanışlı iç ve dış cepleri sayesinde tüm eşyalarınızı düzenli bir şekilde depolar ve sizi dağınıklıktan kurtarır. Anahtarlarınızı, telefonunuzu, cüzdanınızı ve daha birçok eşyanızı düzenli bir şekilde taşıyabileceğiniz el çantaları size pratiklik katar. Herhangi bir ortamdayken anahtarlarınızı ve önemli eşyalarınızı el çantanızın içine koyduğunuz için ortamdan ayrılırken eşyalarınızı toplamanıza gerek kalmaz, böylelikle zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Erkek El Çantası Modelleri ve Fiyatları

Günümüzde sadece kadınların değil erkeklerin de yanında taşıması gereken birçok eşya bulunmakta. Pantolon ve ceketlerin cepleri bir süre sonra bu eşyalara yetmeyebilir. Bu nedenden dolayı erkek el çantası kullanımı her geçen gün artmaktadır. El çantaları tüm ihtiyaçlarınızın elinizin altında olmasını sağlar ve size güven verir. Yanınızda olması gereken eşyaları ceplerinizi karıştırarak sürekli kontrol etmektense bir el çantasını kontrol etmek çok daha pratik ve kolaydır.

Erkek el çantası modelleri boyut ve tasarım olarak farklılık gösterebilmektedir. Bazı el çantaları alışılagelmiş boyutlardan bir miktar daha büyüktür ve içerisine defter, belge ve çeşitli eşyalar sığabilecek kadar geniştir. Gün içerisinde yanınızda bir defter, kitap ya da belirli belgeleri taşıyorsanız bu türdeki bir çantayı tercih etmeniz işinizi çok daha kolay bir hale getirecektir. Bu el çantaları elde kolaylıkla taşınabilir ve kilitli yapıları sayesinde tek seferde açılabilir.

Siz yanınızda çok fazla büyük eşya taşımıyorsanız daha küçük erkek el çantası modellerine de yönelebilirsiniz. Bu noktada belirli bir boyut olmadığı için kendi ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapmanız oldukça kolaydır. Küçük ve çok sayıda eşyanız varsa el çantanızı fazla bölmeli ve küçük tasarımlı olan erkek el çantası modellerinden yana seçebilirsiniz. Bulundurduğunuz eşyalar daha çok ise nispeten daha büyük boyutlu el çantalarına da yönelebilirsiniz.

Erkek el çantası çeşitleri genel olarak küçük boyutlu ve pratik çantalardır. Hayatın her anında ihtiyacınız olabilecek her eşyayı içerisine koyarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bazı el çantası modellerinde ise telefon ve cüzdan için özel bölmeler dahi bulunmaktadır. Bu bölümler sayesinde el çantanız içerisinde sürekli olarak telefonunuzu ve cüzdanınızı aramanıza gerek kalmaz.

Erkek el çantası modellerinde genellikle hem elde taşıma hem de omuz askısı ile taşıma seçeneğiniz bulunur. Bu askılar meşgul olduğunuz ve çantanızı bırakamayacağınız anlarda en büyük yardımcınız haline gelir. El çantasının omuz askısı sayesinde çantanızı çapraz ya da düz bir şekilde omzunuza asabilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kemal Tanca Erkek El Çantası

El çantası seçiminde dikkatli olunması gereken noktalardan bir tanesi, çantanın yapılmış olduğu materyaldir. El çantanızın sağlam bir materyalden yapılmış olması, daha uzun süreli ve sağlıklı bir kullanım tecrübesi yaşamanıza öncülük eder. El çantaları genel olarak deri, suni deri, vegan, kumaş ve çeşitli materyaller kullanılarak üretilmektedir. Hangi materyali seçeceğiniz ise kullandığınız ortama ve tarzınıza bağlı olarak değişebilir.

Deri malzemeden yapılmış olan el çantaları yıpranma ve yırtılma gibi istenmeyen durumlara karşı dayanıklıdır. Bu çantalar su geçirmez özelliğe de sahip olduğu için beklenmedik durumlarda içerlerinde bulunun her türlü eşyanın ıslanmasını önlerler. El çantanızı seçerken materyalden sonra çantanızın ne kadar kaliteli olduğu da çok önemlidir. Seçtiğiniz çantanın elcik kısmı ve dikişleri sağlam olmalı, fermuar yapısı ise kaliteli olmalıdır. Kaliteli olmayan el çantaları istemediğiniz durumlar ile sizi baş başa bırakabileceği için tercih edilmesi önerilmemektedir.

El çantası fiyatları genel olarak üretildiği malzemenin yapısı, kalitesi ve tasarımı gibi kriterlere göre değişir. Tarzınıza uygun deri erkek el çantası modellerini seçebileceğiniz gibi vegan kumaş ile üretilmiş olan el çantalarından yana da tercihinizi kullanabilirsiniz. Kemal Tanca erkek el çantası çeşitleri farklı tasarımları ve özel işçilikleri ile her zevke ve tarza uygun üretilmektedir. Seçtiğiniz el çantasının rengi ve büyüklüğü tarzınıza uygun olduğu sürece arzu ettiğiniz fonksiyonelliği ve şıklığı yakalayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR