Erkek Deri Eldiven

Eldivenler hem ellerimizi sıcak tutması hem de hijyen sağlaması açısından birçok insan tarafından sıkça kullanılır. Erkek deri eldiven en çok sevilen modellerdendir. Erkek deri eldiven modelleri birçok farklı renge sahiptir. Kemal Tanca erkek deri eldiven modellerine göz atarak aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Parmaklarımızı sarar ve ellerimize tam oturan eldivenler, soğuk günlerde kullanacağınız en güzel aksesuarlardandır. Deri eldivenlerin farklı türleri vardır. Bazıları sadece deriden oluşurken, bazılarının içlerinde elleri sıcak tutması için tüyler bulunur. Bu kişisel tercihe bağlı olan bir kullanım çeşitliliğidir. İlk olarak soğuk havalarda giyilmek için tasarlanan eldivenler zaman içinde çok sık tercih edilen aksesuarlardan olmuştur.

Deri eldiven klasik görüntüsü ile özellikle şık ortamlar için ideal bir tercihtir. Kullanıldığı zaman anında şıklık katarak görünüşü iyileştirir. Her insanın el yapısı farklı olduğu için farklı boyutlarda eldivenler bulunur. Eldivenler dışarıdan gelen kötü etkilerden korunmak için yapılmıştır. Kumaş, kauçuk ya da deri gibi farklı malzemeler ile yapılabilirler. Temel olarak soğuktan kullanılmak amacı ile tasarlanmıştır. İnsanların çok uzun yıllardan beri kullandıkları eşyalardan biridir. Eski zamanlarda eli soğuktan korumak için hayvan derisi ve ip kullanılarak eldivenlerin ilki yapılırdı. Zaman içerisinde koruma amacına ek olarak aksesuar olarak kullanımı da artmaya başladı. Böylece birçok farklı malzemeden farklı modellerde eldivenler üretilmeye başlandı.

Klasik giyinen erkeklerin en sevdiği aksesuarlardan olan deri eldiven, daha çok takım elbiseler ile tercih edilmektedir. Klasik bir görüntü yakalamak için en iyi tercihlerden olan eldivenler herkese yakıştığı için çok sık tercih edilirler. Daha spor giyiniyorsanız farklı modellerde eldivenler de bulunmaktadır. Kadın erkek fark etmeksizin herkese uygun olan eldiven çeşitleri bulunur. Deri eldiven üzerine desenler, taşlar ya da yamalar gibi çeşitler ile kendinize özel bir eşyaya sahip olabilirsiniz.

Erkek Deri Eldiven Modelleri ve Fiyatları

Deri eldiven farklı kesimlerde de sunulur. Tam kapalı olan eldivenlerin yanı sıra yarım olanlar ya da parmak kısmı olmayan modeller de bulunur. Kişisel zevk ve kullanım alanlarına göre bu tamamen kullanıcıya bağlıdır. Eldivenler sürücüler tarafından daha iyi bir kavrama imkanı sağlanması amacı ile de kullanılır. Böylece çok daha güvenli bir sürüş yapılmış olur. Çeşitli mesleklerde de eldiven kullanımlarına rastlayabiliriz. Polis ve asker gibi zor şartlarda çalışan kişiler sürekli soğuk hava ve zor durumlar ile uğraştıkları için eldivenler onlara büyük bir rahatlık sağlar. Özel günlerde de üniformayı tamamlaması açısından eldiven giyilmesi zorunlu tutulabilir.

Tarihte eldivene ilk defa Homeros’un destanlarında rastlanmıştır. Mısır Firavunlarından bazılarının mezarlarında da ketenden yapılma eldivenler bulunmuştur. Buradan çıkan modeller yıllar içerisinde geliştirilmiş ve şimdiki gibi modern görüntülerine ulaşmıştır. Bir konum ve varlık göstergesi olan eldivenler eskiden soylular tarafından giyilirdi. Günümüzde ise herkes eldiven giyebilir. Modellerinin farklı olması da insanlara olan çeşitliliği arttırır. Bu da hem pazarı canlı tutar hem de büyük bir kitleye hitap eder.

Deri eldiven farklı renk ile her kıyafetinize uyum sağlar. Koyu giyinmeyi seviyorsanız kahverengi ve siyah eldivenler, daha açık tonlarda giyinmeyi seviyorsanız ise beyaz, kırmızı gibi renk seçenekleri bulunur. Doğal deri ya da yapay deriden eldivenler de mevcuttur. Sizin zevkiniz ve tarzınız hangisine uyuyorsa onları tercih edebilirsiniz.

Kemal Tanca Erkek Deri Eldiven

Kalite her eşya için en önemli detaylardandır. Bu nedenle alışveriş yaparken mutlaka bildiğiniz ve güvendiğiniz işleri takip etmelisiniz. Deri eldiven alırken dikkat etmeniz gereken birkaç konu bulunur. Dikiş yerleri, derinin kalitesi ve nasıl kullanılacağı alacağınız verim açısından çok önemlidir. Gerçek deriyi ayırt etmek için öğrenmeniz gereken püf noktalar vardır. Gerçek derinin kendine özel farklı bir kokusu vardır. Yapay derilerin ise ham maddesi plastiktir. Koku oldukça ayırt edici bir faktör olabilmektedir. Suni deriyi ateşe tuttuğunuzda ham maddesi plastik olduğu için çok hızlı bir şekilde alev alır. Gerçek deri ise hemen yanmaz ve alev oluşmaz. Ayırt etmek istiyorsanız en sağlam yöntemlerden biridir.

Gerçek deri eldiven üzerinde gözenekler bulunur ve bu derinin hava almasını sağlar. Hava alan deri çok daha uzun süre kullanılır. Dikiş yerlerinin özenli olması ve derinin dağılma yapmaması eldiven olarak tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden olmaktadır. Gerçek deri yumuşak bir his bırakır ve kullanan kişinin çok rahat etmesini sağlar. Derinin birçok olumlu yönleri de bulunur. Deri bakımı ve temizliği zor olan bir madde olduğu için kullanımında dikkatli olunmalıdır. Derileri temizlerken nemli bir bez ile kolayca yapabiliriz ancak çok ıslak kalmaları yapılarını bozar. Bu nedenle temizlik işleminin ardından hemen kurulamak ürün için çok daha iyi olacaktır.

Hassas malzemeler oldukları için güneşe ve ısıya çok yaklaşmamaları gerekir. Bu yapılarını bozarak kullanım sürelerini kısaltacaktır. Mikro fiber bezler ile eldivenlerinizi temizleyebilir ve daha uzun süre kullanılmalarını sağlayabilirsiniz. Derin bir temizlik ve bakım istiyorsanız deriler için özel olarak üretilmiş bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Erkek deri eldiven modelleri farklılık göstermektedir ve her insan için değişik modellerde bulunurlar. Kemal Tanca erkek deri eldiven modellerine göz atarak tarzınıza uygun bir eldiven seçebilirsiniz. Şıklığınızı tamamlamak ve aklınızdaki tarza uyum sağlamak için erkek deri eldiven çok doğru bir tercih sunacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR