Terlik
₺1.999,90 KDV Dahil
₺4.000,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Terlik
₺1.999,90 KDV Dahil
₺4.000,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Terlik
₺1.999,90 KDV Dahil
₺4.000,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Terlik
₺1.999,90 KDV Dahil
₺4.000,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Terlik
₺699,90 KDV Dahil
₺1.400,00 KDV Dahil
Terlik
₺1.445,00 KDV Dahil
₺2.890,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Terlik
₺699,90 KDV Dahil
₺1.400,00 KDV Dahil
Terlik
₺1.445,00 KDV Dahil
₺2.890,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Terlik
₺699,90 KDV Dahil
₺1.400,00 KDV Dahil
Terlik
₺1.999,90 KDV Dahil
₺4.000,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Terlik
₺1.999,90 KDV Dahil
₺4.000,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo

Erkek Sandalet

Sandalet, yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı çeşitlerinden biridir. Sıcak havalarda ayakların terlemesi önleyen ve hava almaya yarayan sandaletler, işlevi kadar şıklığı ile de göz doldurmaktadır. Sandaleti, terliklerden ayıran fark kayışlarla, iplerle ayağın arka kısmını da sarması ve parmakları, ayağın genel olarak üst kısmını açıkta bırakmasıdır. Sandaleti hem kadınlar hem de erkekler rahatlıkla giyebilir. Kemal Tanca erkek sandalet, erkeklerin yaz aylarında vazgeçemeyeceği hem rahat hem şık ürünlerdir. En kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilen sandalet çeşitleri içerisinden tarzınıza ve zevkinize uygun olan modellere göz atabilirsiniz.

İlkbahar ve yaz aylarında kadınlar tarafından olduğu kadar erkekler tarafından da tercih edilen sandaletler, kapalı ayakkabılara yaz aylarında hem kullanım kolaylığı sunmakta hem de tüm kış boyunca kapalı kadar ayak derisinin nefes almasını sağlamaktadır. Gün içerisinde ve akşam saatlerinde de giyilebilen sandaletleri seçerken, kişinin ayağına uygun, kaliteli ve ortopedik sandalet seçmesi önemlidir. Aksi halde kalitesiz ve ayak sağlığına uymayan sandaletler ayak ağrısına ve ayakların yara olmasına yol açmaktadır.

Sandaletler, gündüz dışarı deniz kenarına giderken veya gece dışarı çıkarken de giyilebilir. Bu nedenle erkek sandaletlerini seçerken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de erkek sandaletin kişinin tarzına uyup uymamasıdır. Sandaletler bahar ve yaz ayları boyunca sürekli olarak giyildiği için kişinin tarzına uyması ve kişilerin sandaletlerini rahatlıkla kombinleyebilmesi önemlidir. Erkeklerin diledikleri sandaleti alarak giyebilmesi için birçok sandalet çeşidi bulunmaktadır. Klasik veya daha rahat tarzlardaki sandaletler, yaz ayların erkeklerin kullanımı için sunulan sandalet tarzları arasında yer almaktadır.

Erkek Sandalet Modelleri ve Fiyatları

Erkek sandalet, kıyafetlere ve amacına göre farklı modellerde olabilir. Gün içerisinde işe giderken, akşam gezmeye çıkarken giyilen sandaletler daha şık daha klasik yapıdadır. Yürüyüş ve spor amaçlı giyilen sandaletler ise spora uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Spor sandaletler kumsalda da rahatlıkla giyilebilir. Rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren spor sandalet çeşitleri, sıcak havalarda erkeklerin olmazsa olmazları arasındadır.

Erkek sandalet, klasik tarzda olduğunda gerçek deri ve suni deri ile yapılmaktadır. Sandaletlerin deri ile yapılması, hem daha şık bir hava katmakta hem de derinin farklı özellikleri nedeniyle ayak sağlığına daha uygun olmaktadır. Deri sandaletler, derilerin hava alma özelliği dolayısıyla ayakların kapalı kalan yerlerinin de hava almasına yardımcı olmaktadır. Böylece kafes model gibi daha kapalı sandalet modellerinde ayaklar havasız kalmamaktadır. Deri sandaletler, keten, kot gibi kumaşlardan yapılan pantolon veya şortlarla giyilebilmektedir. Deri sandaletler, üst giyim olarak da tişört, kısa ve uzun kolu gömlek gibi kıyafetlerle kombinlenebilmektedir. Deri sandaletler, siyah, kahverengi, lacivert gibi erkeklerin daha çok tercih ettiği koyu renklerde üretilmektedir.

Erkek sandalet, kafes model veya bantlı model gibi modellerle herkesin zevkine uygun olarak tasarlanmaktadır. Kafes erkek sandaletler, tüm ayağı ayakkabıya benzer bir şekilde sarmakta ve kapatmaktadır. Kafes model erkek sandaletlerinin ayakkabılardan farklı topuk kısımlarında ve ayağın üst kısımlarında açıklıklar olmasıdır. Erkek sandaletinin üst kısmı, yana doğru uzun şeritler halinde açıktır ve buralardan hava girmesi sağlanmaktadır. Çapraz veya düz bantlı erkek sandalet modelleri ise iki büyük şerit şeklinde parçanın ayağın tamamını sarması ile oluşmaktadır. Bantlı erkek sandalet modelleri, kafes model sandaletlere göre daha açık ve havadardır.

Spor sandalet modelleri ise, yürüyüşlerde, spor yaparken giyilmektedir. Bunun yanı sıra spor sandaletler, daha rahat bir tarzı benimseyen kişiler tarafından spor yapmıyorken de tercih edilmektedir. Spor sandaletler, bir aktivite sırasında giyildiği için ayağı tam olarak kavramaktadır. Böylece yürüyüşün veya sporun daha rahat yapılması ve sandaletin ayaktan çıkmaması sağlanmış olur. Spor erkek sandaletleri, taş toprak gibi zeminlerde kullanılmak üzere tasarlanmaktadır. Bu nedenle spor sandaletlerin taban kısmı çok önemlidir. Spor erkek sandaletlerinde genellikle kauçuk taban kullanılmaktadır. Kauçuk taban hem rahattır hem de uzun ömürlüdür. Spor erkek sandaletleri, siyah, lacivert, gibi koyu renklerin yanı sıra haki, mavi, gri gibi açık renklerde de üretilmektedir.

Kemal Tanca Erkek Sandalet

Kemal Tanca markası kadın ve erkek ayakkabıları kategorisi içerisinde sandaletlere de yer vermektedir. Kemal Tanca sandaletler, gerçek deri, suni deri gibi malzemelerden üretilmektedir. Gerçek deriden yapılan erkek sandaletler, derilerin hava aldırma özelliğinden dolayı yaz ayları için idealdir. Gerçek deri sandaletler, ayakların terlemesini de önler ve terlemeye bağlı koku oluşumunun da önüne geçmiş olur.  Bunun yani sıra gerçek deri sandaletler, gerçek derinin su geçirmeme özelliği dolayısıyla sahilde de rahatlıkla giyilebilir. Yaz ayların Kemal Tanca markasının birbirinden farklı sandalet modelleri ile rahat edebilmek mümkündür.

Kemal Tanca markası birbirinden farklı model ve renk seçenekleri olan erkek sandaletleri ile erkekler için farklı alternatifler oluşturmaktadır. Erkek sandalet, gerçek ve suni deriden yapılan ve siyah, kahverengi, lacivert gibi erkeklerin en çok tercih ettiği renk seçenekleri ile erkeklerin yaz aylarındaki vazgeçilmezi olmaya adaydır. Erkek sandalet modelleri hem kaliteli yapıları hem de işçilikleri ile size hem kaliteyi hem de rahatlığı sunmaktadır. Sizlerde Kemal Tanca markasının kalitesini ve rahatlığını bir arada yaşamak istiyorsanız erkek sandalet modelleri içerisinden kıyafetlerinize ve tarzınıza en uygun olanı seçebilir ve yaz aylarında hem şık hem de rahat olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR