Kürk
₺12.750,00 KDV Dahil
₺25.500,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kürk
₺9.975,00 KDV Dahil
₺19.950,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kürk
₺7.475,00 KDV Dahil
₺14.950,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kürk
₺14.998,00 KDV Dahil
₺29.995,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kürk
₺14.998,00 KDV Dahil
₺29.995,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kürk
₺12.750,00 KDV Dahil
₺25.500,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo

En Şık Kürk Mont Modelleri

Soğuk günlerde ısınmak için kalın kıyafetler ve montlaı tercih edilmektedir. Kürk mont en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Kürk kalın ve sıcak tutan bir madde olduğu için mont gibi kıyafetlerde tercih edilmektedir. Kürk modelleri ve fiyatları ise modelin türüne ve markasına göre farklılık göstermektedir. Kemal Tanca kürk mont çeşitleri arasından tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Montlar her zaman ihtiyacımız olan en önemli giyim parçaları arasındadır ve bir kere alındıkları için en kalitelisinin alınması gerekemektedir. Bu da iyi bir araştırma yaparak en güzelini ve en kalitelisini almamız için yapmamız gerekenleri bizlere anlatmaktadır.

Soğuk havalarda mont giymeden dışarı çıkmak çok zor bir durumdur. Montun içine kalın kazaklar giyerek soğuk almayı önleyebiliriz. Farklı tarzlardaki insanlara uygun olarak değişen mont çeşitleri ve modelleri bulunabilmektedir. Sektörü yakından takip etmek ve yeni çıkan modellere hakim olmak, ihtiyacınız olan mont modelini bulma konusunda sizlere büyük bir yardım sağlayacaktır. Böylece hem soğuktan korunmuş hem de şık olmuş olacaksınız. Her montun farklı dokuları ve tasarımları bulunmaktadır. Doğru şekilde piyasa araştırması yaparak sizler kendinize en uygun olan ve beğendiğiniz modeli bulabilmektesiniz.

Kürk Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kürk herhangi bir eşya alırken dikkat etmeniz gereken birçok konu bulunmaktadır. Hassas bir maddeden yapıldıkları için çok iyi korunmalı ve bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Montları yaz mevsiminden sonra kaldıracağınız sırada güzel bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Mutlaka kıyafetleriniz ve montlarınız karanlık bir ortamda güneş almayacak şekilde muhafaza edilmelidir. Kalın kağıt torbalar ya da plastik kapaklı kutularda saklamak doğru bir koruma yöntemi olacaktır. Güvelerin monta temas etmemesi için hava alacak şekilde üstünü örtebilir ve güve ilacı koyabilirsiniz. Tüylerin sararmaması için mavi kağıda sarmanız da büyük bir etki yaratacaktır. Kolların formunu kaybetmemesi için ise içlerini gazete ile doldurabilirsiniz.

Kolları gazete ile doldurmak şeklini korumasının yanı sıra güveler için doğru bir koruyucu olacaktır.  Gazeteleri ise ayda en az bir kere değiştirmeniz gerekmektedir. Kürk montunuzu asla bir duvara asmamanız gerekmektedir. Çünkü kireç doğal yapıyı bozacak ve montunuza zarar verecektir. Montunuzu en doğru temizleme yöntemi ise kuru temizlemeye vermektir. Böylece sorunsuz bir bakım hizmeti alabilirsiniz. Evde montunuzu temizlemek için ise ilk yapmanız gereken onu nemli bir örtüye sararak üzerindeki tozu almak olmalıdır. Tüyleri kabartmak ve ürünü hafif şekilde silkelemek de birikmiş olan tozların çıkması için yeterli olacaktır. Buharlı ufak temizleyiciler de temizleme anlamında sizlere büyük bir yardım sağlayacaktır.

Limon suyu da temizlik işlemlerinde kullanılan bir yöntemdir. Su ile seyreltmiş olacağınız limon suyunu bir sünger yardımı ile montunuza uygulayabilirsiniz. Süngerin hafifçe nemli olması yeterli olacaktır. Montunuzu hafif bir şekilde sildikten sonra kurutmanız gerekmektedir. Kuruma işlemi bittikten sonra tüyleri tarayarak montunuzu uygun koşullarda saklayabilirsiniz. Asla yıkamamalısınız aksi takdirde tüy yapısı bozulur. Çıkmayacak lekeler için mutlaka bir kuru temizlemeye danışmanız ve montunuzu onlara vermeniz gerekmektedir. Oda sıcaklığında koruduğunuz montunuzun tüylerinin birbirine yapışması durumunda ise ıslak bir fırça ile tarayarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kullanım süresi bittikten sonra kurallara uygun olarak bakım yaparak muhafaza etmeniz uzun yıllar montunuzu kullanmanızı sağlayacaktır.

Kemal Tanca Kürk Mont Modelleri

Kürk mont modelleri her sezonun trendlerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. İnsanların zevkleri düzenli olarak farklılaştığından mont sektörü de bunları çok yakından takip etmektedir. montların kısa, orta ve uzun olarak farklı modelleri bulunmaktadır. Erkek ya da kadın olarak her insan montları tercih ederek şıklık kazanabilmektedir. Şık ortamlarda çok daha fazla tercih edilen bu montlar sizlere elegant bir hava vererek görünümünüzü tamamlayacaktır. Genellikle düğün, davet ya da şık restoranlarda yemek yemeye gideleceği zaman kürk mont çeşitleri sıkça tercih edilmektedir. Farklı renklere sahip olan bu montlar her ortama ve kıyafete uyum sağlamasından dolayı birçok insan tarafından tercih edilmektedir.

Soğuk havalarda en çok ısıtıan montlardan biridir. İşlevsel olmasının yanı sıra verdiği görüntü de insanların satın almasındaki en büyük nedenleri oluşturmaktadır. Montlar her durumda insanları soğuğa karşı korur ve hastalanmalarını önler. Bu da sağlık açısından en büyük yararlarını da göstermektedir. Kullanımları biraz uğraştırıcı olsa da birçok insan bu montları tercih etmekte ve günlük hayatlarında bile kullanmaktadır. Birbirinden farklı renk ve modeller ile günümüz dünyasında en sık kullanılan kıyafetlerin başında gelmektediler. Her zaman moda trendlerini takip ederek o dönem ne gibi modellerin gündemde olduğunu öğrenebilir ve sizde uyum sağlayarak şıklığa kolayca ulaşabilirsiniz.

Şık bir görüntünün tamamlayıcısı olan montlar, elbise, saç, makyaj ve ayakkabıya uygun olarak seçilmelidir. Böylece kombininizin tamamlayıcı öğesi olacak ve sizleri çok daha şık göstereceklerdir. Bu da herkesin gözünün sizin üzerinizde olmasına ve sizin gibi şık olmak istemesine yol açacaktır. Şıklığınız ile her alanda fark edilecek ve kendinizden söz ettireceksiniz. Farklı renkler ve tarzları deneyerek zaman içerisinde kendinize en uygun olan kürk montu bulabilirsiniz. Kürk kullanımı ile zor olsa da Kemal Tanca kürk mont çeşitleri sizler için özenle üretilmektedir. Kürk modelleri ve fiyatları almak istediğiniz monta bağlı olarak değişiklik gösterir.  Araştırma yaparak kolayca istediğinize ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR