Anahtarlık
₺2.799,90 KDV Dahil
₺3.999,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Anahtarlık
₺1.575,00 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Anahtarlık
₺1.575,00 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Erkek Anahtarlık

Anahtarların, kaybolmasını önlemek ve kolay kullanım konforu sağlamak amacıyla takıldığı deri, maden, ahşap ve silikon benzerlerinden yapılan halka ya da kılıfa anahtarlık denmektedir. Erkek anahtarlık modelleri çeşitli materyaller kullanılarak farklı şekillerde ve boyutlarda imal edilirler. Kemal Tanca erkek anahtarlık çeşitleri anahtarlarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesini sağlar.

Anahtarlar hayatımızda oldukça önemli bir parçayı temsil eder. Evlerimiz, ofislerimiz ve araçlarımız için çantamızda, cebimizde ya da cüzdanımızda çeşitli anahtarlar taşırız. Anahtarlık modelleri anahtarlarınızın daha düzenli ve güvenli kalmasını sağlar. Anahtarlarımızın kaybolması, kırılması ya da zarar görmesi istemediğimiz bir durumdur. Örneğin araç anahtarınızın kaybolması ya da yere düşerek kırılması sizi istemediğiniz durumlar ile karşı karşıya bırakabilir. Erkek anahtar çeşitleri ise anahtarınızın düşmesini büyük oranda azaltır.

Erkek anahtarlık halkasına taktığınız anahtarınızı daha rahat bir şekilde tutabilirsiniz. Bu şekilde anahtarınızın yere düşme ihtimali oldukça azalır. Anahtarlık modelleri aynı zamanda anahtarlarınızı bir arada tuttuğu için kaybolmasını azaltır. Çantanız içerisinde birden çok anahtar taşıyorsanız, anahtarlarınızı bulmak sizin için oldukça yorucu ve zaman kaybettirici bir eylem olabilir. Bir anahtarlık kullanmanız ise anahtarlarınızı bir arada taşımanızı sağlar, böylelikle tüm anahtarlarınızı tek seferde bulabilir ve kaybolmalarını engelleyebilirsiniz.

Erkek anahtarlıklar kaybolma ve düşmeyi azalttığı gibi kullanım kolaylığı da sağlar. Anahtarlarınızı kullanmadığınız durumlarda anahtarlığınızın halka kısmını kullanabilirsiniz. Bu halka kısım sayesinde anahtarlarınızı bir askıya asabilirsiniz. Bu durumda anahtarlarınızı sürekli şekilde aramadan evden ya da ofisinizden çıkarken pratik bir şekilde yanınıza alabilirsiniz. İş sırasında sürekli aktifseniz eğer erkek anahtarlık modelinizi pantolon kemerinize asabilir ve böylelikle daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede anahtarlığınız cebinizde yer kaplamaz ve elinize sürekli şekilde dolanmaz.

Almak istediğiniz erkek anahtarlık seçimini yaparken birkaç noktaya dikkat etmeniz önerilir. Anahtarlıkların uç kısımlarında çeşitli motifler, süslemeler bulunabilmektedir. Seçtiğiniz anahtarlık modelinin uç kısmında bulunan motifin büyüklüğünü kullanım alanınıza göre seçmeniz size avantaj sağlar. Büyük bir anahtarlık modeli seçmeniz gün içerisinde anahtarlarınızın çok daha zor kaybolmasını ve her an pratik bir şekilde görebilmenizi sağlar. Bunun yanı sıra gün içerisinde aktif bir şekilde anahtarlığınızı kullanıyorsanız, daha küçük tasarımlara sahip bir anahtarlık seçmeniz anahtarlığınızın sürekli şekilde elinize dolaşmasını engeller ve size kullanım rahatlığı sağlar.

Çok fazla anahtar kullanılan bir ofisteyseniz ya da anahtarlarınızın hangi departmanlar için kullanıldığını sürekli şekilde unutuyorsanız, isim etiketli erkek anahtarlık modellerini tercih edebilirsiniz. Bu türdeki anahtarlıklar üzerinde bir etiket barındırır. Bu etiket kısmına anahtarınızın işlevini yazabilir ve çoklu anahtar kullanılan ortamlarda pratiklik sağlayabilirsiniz. Anahtarlarınızı cüzdanınız ile saklamak istiyorsanız, anahtarlık kısmı bulunan cüzdan kartlık modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu türdeki cüzdanlar dış kısmında ya da iç kısmında anahtarlarınız için belirli bir kısım bulundurur ve böylelikle anahtarlarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Erkek Anahtarlık Modelleri

Günümüzde anahtarlık modelleri farklı tasarımlarda ve büyüklüklerde üretilebilmektedir. Çeşitli film, dizi ve karakterlere özel tasarlanmış olan anahtarlıklar bulunabileceği gibi direkt olarak kişiye özel isimle üretilen anahtarlık modelleri de bulunmaktadır. Bu tür modellerin yanı sıra oyuncak tasarımlı ve eğlenceli tasarımlarda erkek anahtarlık çeşitleri de bulabilirsiniz. Erkek anahtarlık modelleri özel günlerde hediye etmek için de oldukça uygundur.

Kişinin ismine ya da isteğine özel tasarlanabilen anahtarlık modellerini özel günlerde hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Günümüzde onlarca farklı marka üç boyutlu yazıcıları ve çeşitli materyalleri kullanarak anahtarlık türleri imal etmektedir. Bu anahtarlık modelleri istenilen ölçülerde tasarlanabileceği gibi isim baş harfleri ya da istenilen figürlerle de oluşturulabilir.

Anahtarlıklar deri, metal, çelik, plastik, silikon ve daha birçok çeşitli materyal kullanılarak imal edilmektedir. Almak istediğiniz anahtarlığın uzun süreli kullanılabilmesi için kaliteli modellerden yana tercihinizi yapmanız tavsiye edilmektedir. Kalitesiz bir anahtarlık modeli rengini kıyafetlerinize bulaştırabilir, hızlı şekilde kırılabilir ve kullanım konforunuzu etkileyebilir. Bunun tersine kaliteli deri ya da çelikten üretilen anahtarlık modelleri çok daha uzun süreler kullanılır, kararma ya da paslanma yapmaz.

Kemal Tanca Erkek Anahtarlık

Anahtarlık seçiminizi yaparken seçtiğiniz anahtarlığın kalitesinin yanında nerelerde kullanmak istediğinizi de göz önüne almanız gerekir. Örneğin günlük işleriniz sırasında renkli ve eğlenceli anahtarlıklar kullanmaktan zevk alıyorsanız bu tür bir anahtarlık edinebilirsiniz. Şık bir davete giderken ya da özel kutlamalarda ise kombininize uygun daha sade bir anahtarlık modeli edinebilirsiniz.

Seçiminizi yaparken sadece şık bir görünüm için değil aynı zamanda fonksiyonel bir kullanım için de anahtarlık tercihi yapabilirsiniz. Günümüzde bellek olarak da kullanılabilen anahtarlık modellerinden araç plakanızı anahtarlığınıza yazdırabileceğiniz modeller mevcuttur. Bu anahtarlıklar sayesinde bilgisayarınızdaki bilgilerinizi aktarmak istediğinizde hızlı bir şekilde anahtarlığınızı kullanabilirsiniz. Araç plakanızı yazdırabileceğiniz anahtarlıklar ise anahtarınızın kaybolması durumunda daha kolay bulabilmenizi sağlar.

Erkek anahtarlık fiyatları, anahtarlığın materyaline, tasarımına ve büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Sizlerin beğenisine sunulan yüzlerce model arasından tercihinizi yaparken ihtiyaçlarınızı, kullanım alanınızı ve anahtarlarınızı kullanım şeklinizi iyi belirlemeniz gerekir. Bu kriterleri en iyi şekilde belirledikten sonra erkek anahtarlık modelleri arasından tarzınıza ve zevkinize en uygun seçimi yapabilir, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış Kemal Tanca erkek anahtarlık, kartlık, cüzdan modelleri dayanıklı malzemeleri ve şık tasarımları ile sizlere sunulmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR